Hakkımızda
  Mersin’ de marka olmuş 18 yıldır Duşakabin ve işiyle imalatı yapan Classduş hizmet kervanına yeni bir fabrika ekliyerek büyümeye devam ediyor. 1996 yılından bu yana aile şirketi kimliği ile duşakabin sektöründe yer alan firmamız sektör içerisinde bir çok yeniliğe öncülük etmiştir.

 

 Classduş kuruluşundan bu yana Mersin merkezli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Duşakabin sektöründe üretici olarak faaliyet gösteren firmamız, Bella Seri, Lüks Seri, Prestij ve Relax Seri olmak üzere dört ayrı duşakabin üretimi yapmaktadır.

 

Akrilik ürün portföyünde de sektöre öncülük eden classduş jakuzi, duş teknesi ve küvet modelleriyle pazara hizmet vermektedir. Hammaddenin fabrikaya girişiyle başlayan üretim süreci kalite standartlarına uygun ürünlerin oluşmasına kadar devam eder. Classduş tesislerinde üretilen duşakabin, menfez ve satışı yapılan akrilik ürünler gelmiştir.

       Teknolojiyi ve kaliteli hammaddeyi birleştirilerek hizmete sunulmaktadır. Classduş ürünlerini çevreye saygılı geri dönüşümlü ve insan sağlığına zararsız hammaddelerden üretmektedir. Classduş müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyabilmek için sürekli teknolojisini ve ürün yelpazeseini yenilemektedir. Konularında uzman kadrosuyla kalite felsefesini üretimin her alanına yaymaktadır. İmal edilen ürünler özel olarak paketlenip, adrese teslim edilir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarda önemli bir yere sahip olan classduş Türkiye geneli bayi ağıyla yurdun her bölgesine kaliteli ürün ve hizmeti ulaştırmaktadır. Classduş, deneyimli personeliyle hizmete geçtiği günden bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke olarak belirlemiştir. Classduş ürünlerinin kalitesini ISO 9001-2000, TSE ve imalat yeterlilikbelgeleriyle belgelendirilmiştir. Üründe kalite, serviste kalite, fiyatta uygunluk ve sürekli iyleştirme Classduş ailesinin temel aldığı asıl görevdir.